Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.

Diğer Sensör Modelleri

Robotik sistemlerde, oyuncaklarda, tıbbi cihazlarda ve daha pek çok makinede mesafe, ısı, akım ve ses ölçme işlemleri için değerlendirilebilecek olan sensör çeşitleri, geniş bir yelpazeye yayılan modelleri ile Robot Sepeti online mağazasında!

Robot Sepeti online kataloğunda yer alan diğer sensör çeşitleri kategorisinde; yoğuşma, toz, ses, eğim, çizgi izleme ve alkol oranı gibi değerleri ölçmeye yardımcı olacak birçok robot parçası yer almaktadır. 360º'lik bir açı taraması yaparak robotların sorunsuz bir şekilde hareket etmelerine fırsat tanıyacak olan mesafe ölçüm sensörleri, içerisinde ses ve ışık gibi ölçümler için değerlendirilebilecek sensörlerin yer aldığı 37 parçalık set ve Lego dokunma sensörü gibi ekipmanlar da kategori sayfalarında sizleri bekliyor!

Eğer siz de projelerinizi algılama yönünden geliştirerek daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız, Robot Sepeti sayfalarında yer alan diğer sensör modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve sisteminize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri kredi kartı, kapıda ödeme ve havale gibi farklı ödeme yöntemleri ile günün her saati kolayca satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.