Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Robot Denetleyiciler

Robot Sepeti’nin online mağazasında bulabileceğiniz farklı tip denetleyici modelleri sayesinde robotlarınızın motorlarını kontrol edebilecek, güncelleme, yükleme gibi işlemler yapabilecek ve robotik sistemlere ihtiyaç duydukları gücü sağlayabileceksiniz!

Robot Sepeti’nde yer alan denetleyiciler arasında CPU tarafından idare edilen ve farklı robotik modellerde kullanılmak üzere tasarlanmış modüller, geri beslemeli aktüatör kontrol kartları ve denetleyici kartlarla beraber kullanılan genişleme kartları bulunuyor. Robotik uygulamalarda ürün modeline uygun olarak yapılan programlar sonrasında motorları kontrol etmenin yanı sıra güncelleme ve yükleme gibi işlemler yapmak için de kullanılan denetleyiciler; Robotis, Firgelli gibi alanında uzman markaların kalitesi ile sizlere sunuluyor.

Siz de gerçekleştirdiğiniz projelere ait donanımları kontrol edebilmek için kullanabileceğiniz denetleyiciler arıyorsanız, Robot Sepeti’nin online mağazalarından ulaşabileceğiniz ürünlere göz atabilir; beğendiğiniz modelleri uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleriyle dilediğiniz her an satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.