- 789-3764

BeagleBone Black Muhafaza Kutusu

Ürün Kod: T1493
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • BeagleBone Black Muhafaza Kutusu


  BeagleBone Black Muhafaza Kutu üzerinde tüm giriş/çıkış birimleri için GPIO pinleri için de boşluk bulunmaktadır. Isının dışarıya rahat yayılması için kutunun altında delikler vardır. Kutu ebatları 10cm x 6.5 cm x 3cm olarak tasarlanmıştır. BeagleBone Black Muhafaza Kutusu PCB karta tam ulaşıma izin verirken uygulama sırasında kaza ile oluşabilecek kısa develerin önüne geçer. BeagleBone Black (BBB) kartınızı kutusuna takarken önce alt kapağın üzerine PCB kartınızı düzgün bir şekilde oturtmalı sonra üst kapağıda yerleştirip iki kapağın yuvalarından birbirlerine monte olmaları sağlanmalıdır.

  BBB muhafaza kutusu siyah gövdesiyle siyah zeminler üzerinde uyumlu bir görünüm sergileyecektir. Üstte de belirtildiği gibi kutu üzerinde tüm headerlar, USB portlar, power jack, ethernet jack, power button, MicroHDMI, MicroSD card kart için uygun yerleşme alanları mevcuttur. Yine kutunun üzerinde düşey yüzeylere montajını sağlayabilmek için bir sürgü mekanizması mevcuttur. Kutu üzerindeki ışık gösterge pencereleri ile STATUS LEDleri de görünür kılınmıştır. Bu yapısıyla BeagleBone Black Muhafaza Kutusu işinizi görecek oldukça sağlam bir üründür!  GÖNDERİNİN İÇERİĞİ

  2 Adet alt ve üst parçası abs kutu materyali
  4 Adet Vida
  4 Adet Plastik Ayak


  Robotsepeti.com güvencesiyle kolayca ulaşabileceğiniz orjinal bir ürün daha ! Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek ve bize ulaşmak!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.