Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

BC Serisi Transistör Modelleri

Robotik veya elektronik çalışmalarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz, güç elektroniği devrelerinde sık kullanılan elemanlarından biri olan BC serisi transistör çeşitlerine, Robot Sepeti’nin online mağazası üzerinden ulaşabilirsiniz!

Mikro denetleyiciler ile birlikte akım ve gerilim kaynaklarını kontrol etmek için kullanabileceğiniz BC serisi transistör modelleri, yarı iletken özelliğe sahip komponentlerdir. Robot Sepeti’nin online kataloğunda sunulan, elektronik devrelerinizin yapısına uygun olarak seçeceğiniz farklı voltaj aralıklarına sahip BC serisi transistör çeşitlerini PNP ve NPN tipi bağlantı yöntemleriyle elektronik projelerinizde kullanabilirsiniz.

Elektronik projelerinizdeki gerilim ve akımları iletmede veya kontrol etmede kullanmak için tercih edebileceğiniz BC serisi transistör çeşitlerini Robot Sepeti’nin online mağazasından inceleyebilir ve projenizle uyumlu modeli kolaylıkla keşfedebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürüne dilediğiniz her an farklı ödeme yöntemleriyle sahip olmanız mümkün!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.