Stokta Yok
 - PF070055AA

Ar.Drone FLIGHT RECORDER

Ürün Kod: T1514
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • AR-DRONE FLIGHT RECORDER (Auto-Pilot)  (AR-Drone 2.0'ın Ar-Drone Flight Recorder ile İstanbul Boğazı'nı geçişi )

                                             
  AR-Drone 2.0'ın kara kutusu olarak kullanabileceğiniz Ar-Drone Flight Recorder (Ar-Drone Uçuş Kayıt Modülü) şimdi Robotsepeti'nde!!! Parrot tarafından üretilen Ar-Drone Flight Recorder yerleşik GPS sistemiyle donatılmış (2 metre hassasiyet değerine sahiptir.) piyasadaki ilk oyuncak! Ar-Drone Flight Recorder, Ar-drone üzerine takıldığında 'drone'a yeni özellikler katar ve 350 uçuş ayarından daha fazlasını üzerinde saklayabilir. Ar-Drone Flight Recorder AR. FreeFlight 2.4 versiyonu ile çalışır.

  Ar-Drone Flight Recorder ile uçtuğunuz yerin jeo-lokasyonun alabilirsiniz. Yazılım üzerinde (Ar.Flight) üzerinde bulunduğunuz konumu seçerek işe başlayın. Yükseklik ve uçuş hızı seçiminden sonra 'GO' ya tuşlarsanız ürün üzerine kayıt almaya başlayacaktır. Uçuş videoları için maksimum 4 GB bellek alanı mevcuttur. Daha sonra Ar.Drone Acedemy üzerinde uçuşunuzu sergileyebilirsiniz. Ayrıca Ar-Drone Flight Recorder ile uçuşunuz daha dengeli ve stabil olacaktır.

  Ar-Drone Flight Recorder Ar.Drone 2.0'ın USB portuna takılmalıdır. Modülü taktıktan sonra, konumlanmasının tam bataryanın üzerinde olduğunda emin olmalısınız! Bu şeklde uçuştan maksimum verimi alırsınız. (Yardım için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz!)

  Ar-Drone Flight Recorder MAVLink Open Source haberleşme protokolü ile uyumludur. Bu da Ar-Drone Flight Recorder 'ın QGround Kontrol Paketi kullanılarak kontrol edilebileceği anlamına gelir. QGround Kontrol Paketi Linux, Windows ve MAC işletim sistemleri altında çalışabilir. Bu yazılım ile 3D olarak oluşturduğunuz bir çok ara nokta üzerinden kendi uçuş planınızı oluşturabilirsiniz. Ar.Drone 2, yazılım üzerinden oluşturduğunuz bu rotayı takip edecek ve Ar-Drone Flight Recorder ile kayıt işlemini tamamlayacaktır.
  NOT: Ar-Drone Flight Recorder GPS koordinatları için bir uyduya bağlandığı zaman kırmızı LED yanıp söner
  ÖZET

  77.7mm X 38.3mm X 12.5mm
  Ağırlık: 31 g
  Konum doğruluğu: +/- 2 metre
  Frekans: 5 Hz
  Voltaj: 3.3 TBC
  Hafıza: 4 Gb (2 saatlik video kaydına olanak sağlar)
  USB: USB-A dişi

  GÖRSELLER ve DÖKÜMANTASYON


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.