Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

79 Serisi Voltaj Regülatörü

Pozitif ve negatif gerilim çıkışı sağlayan modelleri ile elektrik devrelerinde ihtiyaç duyulan gerilim değerini kolay bir şekilde elde etmeyi sağlamak için tercih edilebilecek olan 79 serisi voltaj regülatörleri, Robot Sepeti sayfalarında sizleri bekliyor!

Elektronik devrede girişe uygulanan gerilimi sistemin çalışması için gerekli olan değere ulaştırmayı sağlayan voltaj regülatörleri, şehir şebekelerinden gelen yüksek akımın devrenin diğer elemanlarına zarar vermesini engelleyen komponentlerdir. Düzensiz voltajlardan kaynaklanan sorunların önüne geçen voltaj regülatörleri; özellikle de medikal cihazlarda, bilgisayarlarda ve çeşitli teknolojik cihazlarda sıkça tercih edilmektedir.

5-15 V arasındaki farklı değerleri ile kullanılacak sisteme uygun modellere ulaşılabilecek olan 79 serisi voltaj regülatörleri hakkında detaylı bilgiye Robot Sepeti sayfalarından ulaşabilir, sisteminize uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri farklı ödeme metotları ile dilediğiniz an dilediğiniz yerden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.