Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Açıklaması

  Yeni 3Doodler Start ile çocuklar muhteşem ve yaratıcı fikirlerini 3 boyutlu olarak canlandırabilirler. 3 boyutlu baskı kalemi çocuklara güvenli bir şekilde çizim yapma imkanı sunar. Plastiğin hızla soğuyup sertleşmesi ile istedikleri tasarımları kolaylıkla yapabilirler.

  Çocuklar İçin Güvenli
   
  3Doodler Start 3 boyutlu kalem ile çocuklar ısıtıcı parçalar ile herhangi bir temas kurmadan güvenle çizimlerini gerçekleştirebilir. Özel olarak tasarlanmış filamentler çizim yapılan yüzeyden kolaylıkla çıkartılabilir.

  Arkadaşlarınız ve Ailenizle Keyifli Vakit Geçirin
   
  3Doodler Start 3 boyutlu kalem sadece küçük yaş grupları için değildir. Bu STEM ekipmanı yaştan bağımsız olarak aile bireylerinin hepsi tarafından veya sınıf ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Hafif ve taşınabilir yapısı sayesinde her yerde kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızla ve yaptığınız tasarımlarla herkesi etkileyin.


  Herhangi bir yazılıma veya teknik bilgiye ihtiyacınız yok. 3 boyutlu kalemi çalıştırın içerisine filamenti takın ve çizim yapmanın tadını çıkartın.


  3 Boyutlu kaleminizi ister prize takılı olarak isterseniz de kablosuz olarak kullanabilirsiniz.
  Tasarımlarınızı, bina ve mekansal anlayış becerilerinizi geliştirin. Fikirlerinizi yeni bir boyuta taşıyın.  Her kalem seti, 48 adet renkli filament ve başlangıç için eğlenceli fikirler ve şablonlar yüklü 3Doodler Başlangıç Etkinlik Kılavuzu içerir. Çevrimiçi olarak kullanılabilen 200'den fazla ücretsiz şablon ve projeler bulunmaktadır. Ancak bunlar yetersiz gelirse 3Doodler'ın geliştirme kitlerini temin edebilirsiniz.
   
   
   
   
   


   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.